چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
ارزش هر بن اس بی ای 1700000 تومان
خــانه / درباره شرکت ستاره بالای ایرانیان با نام تجاری اس بی ای
درباره  شرکت ستاره بالای ایرانیان با نام تجاری اس بی ای
درباره شرکت ستاره بالای ایرانیان با نام تجاری اس بی ای

  اس بی ای  SBI -VIP

 این شرکت  جهت اراعه خدمات با کیفیت مطمن  و ایده ال به شما خانواده های محترم  و ایجاد آرامش  تمامی تلاش  خود را بکارمی گیرید تا هیچ خانواده ای نگران  تامین کالا و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب و منتقی  نباشد . این کار ما یک نوع همراهی است  تا خانواده ها بتوانند بهترینها را برای خود داشته باشند.  لذا شرکت  اس بی ای   با تمامی گروه های صنفی که دارای مجوز های لازم در بخش مربوطه می باشند  استفاده می نماید بعوان مثال جهت فروش بلیط هوا پیما و یا تور های داخلی و خارجی از طریق آژانس های هواپیمایی که در این گروه حرفه  ای و دارای مجوز هستند بکار می گیرد   

اس بی آی تلاش میکند در عرصه های مختلف دیگر از قبیل : تامین خودرو، رزرو هتل و بلیط هواپیما و تورهای داخلی و خارجی، لوازم خانگی و ... بستر مناسبی را جهت در اختیار قرار دادن این نوع خدمات به روشی مناسب و مطمئن اقدام و در اختیار مشتریان وفادار خود قرار دهد.

هدف اصلی اس بی آی ایجاد اطمینان،آرامش خاطر و امنیت برای هموطنان عزیز می باشد و در این راستا با بهره گیری از امکانات روز دنیا و مشتری مداری برآنیم هموطنان عزیز بتوانند تمامی نیازهایشان را با صرفه جویی در وقت و هزینه در کمترین زمان ممکن و حداقل قیمت با بهترین کیفیت و تنوع کالا در تهران و نیز در آینده، تمامی نقاط استان ها را تامین نماییم.

اس بی آی با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در عرصه های مذکور، با افتخار آماده ارائه خدمات هر چه بهتر به شما مشتریان عزیز و تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد.

جهت اطلاع: کل بخش های سایت (sbi-vip) که در تمامی زمینه ها مشغول به فعالیت می باشند با فروشگاههای معتبر سطح شهر که دارای مجوز مربوط به صنف خود می باشند قرارداد همکاری دارند.

شما مشتری عزیز میتوانید جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ساعات 10 الی 16 بغیر از ایام تعطیل و پنجشنبه ها تماس حاصل فرمائید: 28427109